Akiniu meistras Kaune
Apie mus - akinių meistras Kaune

Šiuolaikinėje visuomenėje akiniai yra ne tik regėjimo korekcijos priemonė, bet ir madingas aksesuaras, reprezentuojantis asmenybę. Todėl labai svarbu akinius tinkamai prižiūrėti ir remontuoti. Ilgai nešiojant akiniai tampa nešvarūs, susidėvi kai kurios rėmelio detalės, pametami varžteliai ir t.t.. Mūsų komanda atnaujins Jūsų akinius: išplaus ultragarsinėje vonelėje, pakeis susidėvėjusias nosies atramas ir kojelių antgalius ir įsuks naujus varžtelius.

Įvykus blogiausiam atvejui ir sulaužius akinių rėmelį nėra būtinybės akinių išmesti ir keisti naujais. Juos visada galima sutaisyti. Taip Jūs ne tik sutaupysite, bet ir išsaugosite savo pamėgtus akinius.

Naudodamiesi mūsų teikiamomis paslaugomis Jūs prikelsite savo mėgstamus akinius antrąjam gyvenimui. Norite susiremontuoti akinius - kreipkitės į mus.

Siekiant patenkinti poreikį teikti kokybiškas akinių remonto ir priežiūros paslaugas, 2012 metais buvo įkurta akinių meistro komanda. Čia dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys ilgalaikę darbo patirtį akinių remonto, priežiūros ir gamybos srityje. Mes padėsime Jums išspręsti iškilusias problemas ir atliksime visas akinių remonto paslaugas.

Akiniu meistras Kaune

Pagarbiai,
Akinių meistro komanda.

Paslaugos Apie mus Kontaktai